Nasvet strokovnjaka za: Industrijska svetila

Ustvarjalci

Prodajni inženir

Dejan Roš
+386 (0)41 750 173
dejan@iql.si

Prodajni inženir

Matic Rodič
+386 (0)31 604 758
matic@iql.si

Svetovalka

Natalija Škorjanc
+386 (0)59 016 157
natalija@iql.si

Direktor

Damjan Zupančič
+386 (0)59 016 157
damjan@iql.si

Prodajni inženir

Blaž Križnar
+386 (0)31 633 676
blaz@iql.si

Frontdesk

Nastja Karlič
+386 (0)59 016 157
nastja@iql.si

Nasvet strokovnjaka za: Industrijska svetila

Vnesite vaše Ime
Vnesite veljaven e-poštni naslov
Vnesite vašo kontaktno številko
Vnesite vaše sporočilo

79621

Vnesite naključno številko

Industrijska svetila

Kje smo?

IQ Lighting - glavna pisarna

Rakovnik 34
+386 (0)7 30 47 553
office@iql.si

IQ Lighting - razstavni salon Ljubljana

Brnčičeva ulica 13
+386 (0)59 016 157
ljubljana@iql.si

IQ Lighting - Poslovna enota Koper

Spodnje Škofije 2
+386 (0)5 654 06 66
info@iql.si

IQ Lighting - proizvodnja

Brnčičeva ulica 13
+386 (0)59 018 474
proizvodnja@iql.si