Svetila IQ Lighting logo

Kontakt

Ustvarjalci

Direktor

Damjan Zupančič
+386 (0)8 20 52 955
damjan@iql.si

Vodja PE Ljubljana

Dejan Roš
+386 (0)41 750 173
dejan@iql.si

Svetovalka

Natalija Škorjanc
+386 (0)590 16 157
natalija@iql.si

Prodajni inženir

Matic Padaršič
+386 (0)40 66 56 29
maticp@iql.si

Operativni vodja

Robi Predalič
+386 (0)5 65 40 667
robi@iql.si

Vodja proizvodnje

Rok Kos
+386 (0)590 16 157
rok@iql.si

Tehnik

Marko Bobnar
+386 (0)590 16 157
marko@iql.si

Prodajni inženir

Slavko Sluga
+386 059 016 157
slavko@iql.si

Kontaktirajte nas

Vnesite vaše Ime
Vnesite veljaven e-poštni naslov
Vnesite vašo kontaktno številko
Vnesite vaše sporočilo

63120

Vnesite naključno številko

Obiščite tudi IQL SHOP

Kje smo?

IQ Lighting - glavna pisarna

Rakovnik 34
+386 (0)7 30 47 553
office@iql.si

IQ Lighting - razstavni salon Ljubljana

Brnčičeva ulica 13
+386 (0)59 016 157
ljubljana@iql.si

IQ Lighting - Poslovna enota Koper

Spodnje Škofije 2
+386 (0)5 654 06 66
info@iql.si

IQ Lighting - proizvodnja

Brnčičeva ulica 13
+386 (0)59 018 474
proizvodnja@iql.si

Splošni podatki

Polni naziv

IQ LIGHTING, inteligentna razsvetljava d.o.o.

Davčna številka

10778985 (smo zavezanec za DDV)

Matična številka

5753287000

Bančni račun

SI56 3400 0101 6864 071 - Sparkasse d.d.

SI56 6100 0001 2324 973 - Delavska hranilnica d.d.

Naslov

Rakovnik pri Šentrupertu 34, 8232 Šentrupert, Slovenija,

Telefon

+386 59016157

E-pošta

info@iql.si